O NAS

Istniejemy pod własną nazwą od 2001 roku, ale posiadamy doświadczenie dużo dłuższe. Początki naszej działalności pod innymi szyldami datują się na lata 90-te.

Wtedy zaczęliśmy zdobywać doświadczenie w takich dziedzinach jak ogólnie pojęta informatyka, telekomunikacja, okablowanie strukturalne, fiskalne systemy sprzedaży i oprogramowanie wspomagające prowadzenie przedsiębiorstw. Kształcąc się w swoich dziedzinach i zdobywając wiedzę potrzebną do zaspokojenia wymagań klienta, każdy z nas starał się jak najlepiej zaprojektować i stworzyć środowisko pracy najlepiej dostosowane do potrzeb zamawiającego. Ponieważ jednak współczesny rynek jest na tyle wymagający, że przedsiębiorstwa oczekują kompleksowej obsługi, decydując się częściej na jedną firmę, która jest w stanie zapewnić cały wachlarz usług IT postanowiliśmy połączyć „siły”.

Dzięki temu możemy zaproponować małej firmie prosty program do fakturowania i książkę przychodów i rozchodów, jak również wdrożyć bardzo rozbudowany system ERP wykonując przy tym szereg niezbędnych prac instalacyjnych i integrujących poszczególne usługi.

Adam Gapiński